Advice
Posted in

Гід по інструменту: кусачки Classic від Staleks

Сьогодні у рубриці «Гід по інструменту» ми розповімо про цікаву позицію для домашнього манікюру. Зустрічаємо – кусачки лінійки Classic від бренду STALEKS.

Classic – одна з лінійок, призначена для догляду за нігтями в домашніх умовах. Крім кусачок для шкіри і кусачок для нігтів (це два різних інструменту!), В асортимент входять ножиці для кутикули, ножиці для нігтів, лопатки для манікюру, пінцет для брів і терки для стоп. Класичний арсенал інструментів для набору!

Але сьогодні ми сфокусуємось тільки на кусачки Classic. З їх допомогою можна самостійно зробити манікюр.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Оскільки кусачки Classic призначені для особистого користування, то їх не можна використовувати майстрові за великої чергою клієнтів. Ці кусачки не можна агресивно стерилізувати і дезінфікувати, як це звикли робити нейл-стилісти в салоні з професійним інструментом.

ЩО ОБ’ЄДНУЄ КУСАЧКИ ЛІНІЙКИ CLASSIC ВІД STALEKS?

Об’єднує різні кусачки Classic нержавіюча сталь, ручна заточка і глянсове покриття.

  1. Кусачки лінійки SMART виготовлені з нержавіючої сталі марки 40Х13. Високий відсоток вмісту хрому забезпечує корозійну стійкість.
    40% вмісту вуглероду – відповідає за твердість сталі.
    13% змісту основного легуючого елементу (хрому) – відповідає за стійкість до корозії.
  2. Всі кусачки заточені вручну, тому інструмент готовий до роботи після покупки. Це заощадить не тільки час нейл-стиліста, а й гроші на додаткове обслуговування.
  3. Додаткову стійкість до корозії забезпечує полірування пастою ГОІ. Паста ГОІ використовується для шліфування й полірування сталевих сплавів і надає глянсове покриття. Також кусачки мають плавний і м’який хід.

В ЧОМУ РІЗНИЦЯ КУСАЧОК ВСЕРЕДИНІ ЛІНІЙКИ?

Усередині лінійки кусачки відрізняються: за формою ручок, довжині ріжучої частини і призначенням.

  • За формою ручок. У моделі кусачок NC-10 широкі ручки, а у NC-11 – вузькі. У кожної людини свої уподобання в конструкції інструменту, адже кому-то зручніше користуватися кусачками з широкими ручками, а кому-то – коли ручки вузькі. Це індивідуальний момент, який не впливає на якість інструменту і ріжучі властивості.

  • За довжиною ріжучої частини. Усередині лінійки є вибір ріжучої від 6 мм до 14 мм. Підбираються також індивідуально.

  • За призначенням. Крім кусачок для кутикули, в асортименті Classic є кусачки для нігтів. Їм характерні більш масивні ручки і міцне шарнірне з’єднання в порівнянні з кусачками для кутикули. Модель кусачок NC-65 підходить для зрізу нігтьової пластини, без ризику її розшаровування.

ВИСНОВОК:

Інструмент Classic об’єднує якість матеріалів і традиційний дизайн. Особливості конструкції забезпечують його довговічність і простоту у використанні.

Кусачки лінійки Classic допомагають акуратно і ефективно видалити кутикулу і шкіру з навколо нігтьових валиків. А кусачки для нігтів дозволять без зайвих зусиль скорегувати довжину нігтьової пластини.

Кусачки мають всі основні властивості для домашнього користування і прослужать довгий час при дотриманні правил догляду за інструментом та зберігання.

TOP