Advice
Posted in

Гід по інструменту: кусачки Exclusive від Staleks Pro

Наш «Гід по інструменту» допоможе тобі визначитися і вибрати ідеального помічника. Минулі тексти з рубрики були про:

 • Кусачки SMART ВІД STALEKS PRO – професійна лінійка для нейл-стилістів
 • Кусачки CLASSIC ВІД STALEKS – домашня лінійка для тих, хто сам робить собі манікюр
 • Кусачки EXPERT ВІД STALEKS PRO – найширша лінійка професійного інструменту для досвідчених фахівців

Сьогодні прийшов час розповісти про професійні кусачки лінійки Exclusive від STALEKS PRO.

Кусачки для шкіри Exclusive від STALEKS PRО – інструмент еталонної якості. Назва лінійки говорить за себе – це ексклюзивний інструмент для професіоналів нейл-індустрії. Такі кусачки допомагають швидше досягти ідеального результату.

ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІ КУСАЧКИ EXCLUSIVE?

Всі професійні кусачки Exclusive виготовлені з високолегованої нержавіючої сталі, заточені вручну, мають ретельну поліровку шарніра і піддаються всім видам стерилізації та дезінфекції.

 1. Високолегована сталь марки 95Х18 з високим вмістом хрому і унікальний метод загартовування роблять інструмент міцним. Високий відсоток вмісту хрому дає корозійну стійкість.
  95% вмісту вуглецю (відповідає за твердість сталі).
  18% змісту основного легуючого елемента – хрому (відповідає за стійкість до корозії).
  Для додаткового захисту від корозії весь інструмент лінійки Exclusive полірують до ефекту дзеркала за допомогою пасти ГОІ. Паста ГОІ використовується для шліфування й полірування сталевих сплавів, надає глянсове покриття інструменту.
 2. Професійна ручна заточка в кілька етапів гарантує повне змикання ріжучих кромок і безпечне обрізання кутикули.
  В кусачках лінійок Exclusive і Expert застосовується радіусна заточка – з нею інструмент довше зберігає гостроту. Професійні кусачки для шкіри заточуються вручну під мікроскопом.
 3. М’який, рівномірний і плавний хід розкриття за рахунок ретельного полірування шарнірного з’єднання знижує навантаження на руку нейл-стиліста в процесі роботи.
 4. Професійний інструмент Exclusive піддається всім видам дезінфекції і стерилізації. А легкість і простоту під час сервісного обслуговування інструменту забезпечує оригінальна перевернута заклепка.

Окремо варто відзначити, що заклепка в інструментах STALEKS PRO НЕ калена. Це дозволяє зберегти пластичність металу і запобігти появі тріщин під час підбиття.

Всі професійні кусачки для шкіри Exclusive можна багаторазово заточувати – високу міцність медичної сталі гарантує загартовування у вакуумній печі.

У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ КУСАЧОК В МЕЖАХ ЛІНІЙКИ? 

Кусачки Exclusive відрізняються один від одного за ріжучою частиною, п’ятою й гравіруванням.

Розглянемо докладніше:

 • Ріжуча частина. У лінійці Exclusive представлені кусачки з вибором ріжучих частин на 8 мм і 11 мм.

 • П’ятка. Модель NX-10 має велику п’яту, в моделях NX-20 і 30 – п’ята невелика. П’ятка – це виступ ріжучої частини над площиною ричагів. Впливає на глибину захоплення кутикули і шкіри з навколо нігтьових валиків.

 • Гравірування. У лінійці Exclusive представлені кусачки з трьома видами гравірування: зебра, гравюра і магнолія. Ручки професійних кусачок лінійки Exclusive прикрашені стильними, вишуканими візерунками, тому кожен нейл-стиліст зможе підібрати для себе потрібну модель.

ВИСНОВОК:

Кусачки Exclusive – це професійний інструмент, який ідеально підходить для видалення кутикули і грубої шкіри близько нігтьової пластини.

ЯК ПІДІБРАТИ КУСАЧКИ?

Оціни комфорт кусачок в руці. При змиканні не повинно бути навантаження на долоню. Підбери відповідну довжину – і будь готова творити красу!

TOP