Advice
Posted in

Гід по інструменту: кусачки Expert від Staleks Pro

До сих пір не можеш розібратися, якому інструменту віддати перевагу?

Губишся в розмаїтті асортименту?

Наш «Гід по інструменту» допоможе тобі визначитися і вибрати ідеального помічника. Все для твого акуратного і безпечного манікюру! Щотижня ми публікуємо огляд на інструмент з конкретної лінійки. Ми вже розповіли тобі про:

 • Кусачки SMART ВІД STALEKS PRO – професійна лінійка для нейл-стилістів
 • Кусачки CLASSIC ВІД STALEKS – домашня лінійка для тих, хто сам робить собі манікюр

Сьогодні ми вирішили знову допомогти крутим майстрам манікюру, і зробили огляд на професійний інструмент. Поговоримо про кусачки лінійки Expert від STALEKS PRO.

В основу створення професійного інструменту серії Expert лягли інноваційні розробки власного конструкторського бюро компанії.

Детально продумані особливості, першокласна якість сталі, можливість багаторазового заточення роблять такий інструмент незамінним для нейл-стилістів.

ЩО ОБ’ЄДНУЄ КУСАЧКИ ЛІНІЙКИ EXPERT?

Об’єднує професійні кусачки Expert нержавіюча сталь, ручна заточка, полірування шарніра і легкість в обслуговуванні.

 1. Усі кусачки лінійки Expert виготовлені з високоякісної сталі марки 40х13 з високим вмістом хрому. Унікальний метод гартування робить матеріал таким міцним, а високий відсоток вмісту хрому дає корозійну стійкість.
  Для додаткового захисту від корозії весь інструмент лінійки полірують пастою ГОІ. Паста ГОІ використовується для шліфування й полірування сталевих сплавів і надає кусачкам глянсове покриття.
  40% вмісту вуглецю (відповідає за твердість сталі)
  13% змісту основного легуючого елемента – хрому (відповідає за стійкість до корозії)
 2. Професійна ручна заточка в кілька етапів гарантує повне змикання ріжучих кромок і безпечне обрізання шкіри.
 3. М’який, рівномірний і плавний хід розкриття за рахунок ретельного полірування шарнірного з’єднання знижує навантаження на руку нейл-стиліста під час роботи.
 4. Професійні кусачки Expert піддаються всім видам дезінфекції й стерилізації. А перевернута оригінальна заклепка (ВИКЛЮЧЕННЯ – моделі кусачок NE-71NE-72) сприяє легкому і простому сервісному обслуговуванню.

Окремо варто відзначити, що заклепка в інструментах STALEKS PRO НЕ гартована. Це дозволяє зберегти пластичність металу і запобігти появі тріщин під час підбиття. Всі професійні кусачки для шкіри можна багаторазово заточувати – високу міцність медичної сталі гарантує гарт у вакуумній печі.

У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ КУСАЧОК ВСЕРЕДИНІ ЛІНІЙКИ EXPERT?

Під час роботи з кутикулою дуже важлива висока якість різу і максимально зручний доступ до шкіри що видаляється. Адже саме це дозволяє зробити манікюр і педикюр максимально акуратно і якісно!

У лінійці EXPERT представлений широкий асортимент кусачок з великим вибором за видами і розмірами робочої частини, довжиною і формою ручок, а також з декількома видами пружин.

Розглянемо докладніше:

 • Ручки.

Кусачки NE-10 мають хвилеподібні ручки, кусачки NE-71 – прямі ручки, кусачки NE-80 – вигнуті ручки.

Хвилеподібні ручки гарантують зручне розташування і надійну фіксацію інструменту в руці. Прямі ручки – це моделі без виступів і вигинів для шанувальників класики. Вигнуті ручки сприяють легкому натисканню – під час роботи такими кусачками нейл-стиліст швидше виконує звичні дії і докладає менше зусиль.

Завдяки унікальній конструкції кусачки зручно лягають в долоні. Від зручних ручок залежить навантаження на руку nail-стиліста і здатність максимально акуратно видалити кутикулу.

 • Пружина.

У кусачок NЕ-11 дві пластини – вони дозволяють регулювати крок ходу. У кусачок NЕ-31 змінна спіральна пружина – призначена для майстрів, які звикли працювати на такій пружині.

Обидва види пружинного механізму довговічні і забезпечують м’який хід, тому вибір даного елемента залежить від індивідуальних вподобань нейл-стиліста.

 • Ріжуча частина.

В лінійці Expert представлені кусачки з широким вибором ріжучих частин: від 3 мм до 16 мм.

Ріжуча з п’ятою (як у кусачки NЕ-11) і без п’яти (модель NЕ-72-9). П’ятка – це виступ ріжучої частини над площиною ричагів, який впливає на глибину захоплення кутикули і шкіри з навколо нігтьових валиків. Для тонкої шкіри більш безпечні кусачки без п’яти.

Ріжучі можуть бути під нахилом (кусачки NЕ-21) і без (кусачки NЕ-11). Кут нахилу ріжучої частини відповідає за стан руки під час роботи. Даний параметр визначається нейл-стилістом індивідуально.

 • Призначення.

В лінійці Expert є кусачки для шкіри і нігтів. Для останніх характерні більш потужні ручки і масивне шарнірне з’єднання в порівнянні з кусачками для шкіри.

Модель NЕ-60 підходить для корекції нігтьової пластини будь-якої товщини завдяки міцній конструкції.

Модель NЕ-61 призначена для видалення врослого нігтя за рахунок спеціальної звуженої робочої частини, а також для корекції м’якої нігтьової пластини.

ВИСНОВОК:

Expert – найширша лінійка для будь-якої техніки нейл-стиліста. Ти точно зможеш підібрати для себе саме ті кусачки, якими швидко і якісно зробиш манікюр і педикюр, працюючи у звичній для себе техніці. Орієнтуйся на свій досвід, комфорт і індивідуальні переваги, а бренд STALEKS PRO допоможе тобі вдосконалюватися і отримувати задоволення від роботи.

TOP