Advice
Posted in

Гід по інструменту: кусачки Smart від Smart від Staleks Pro

Ми вирішили влаштувати міні-екскурсію по нашому асортименту – чому б не познайомитися з улюбленим інструментом ближче? Адже у STALEKS PRO величезний вибір інструменту для різних завдань.

Сьогодні поговоримо про професійні кусачки лінійки Smart від STALEKS PRO.

Естетичний і функціональний дизайн, оригінальні конструкторські рішення – все це притаманне інструменту Smart. У лінійку входять: кусачки для нігтів, кусачки для шкіри, лопатка, ножиці для кутикули. Детальніше про кожен інструменті можна почитати в нашому блозі.

Але зосередимося конкретно на кусачках для шкіри. Що ж об’єднує кусачки Smart і в чому відмінності між інструментами однієї лінійки?

Об’єднує кусачки для шкіри Smart нержавіюча сталь, ручна заточка, матове покриття, м’який хід і легкість в обслуговуванні.

 1. Кусачки лінійки SMART виготовлені з нержавіючої сталі марки 40Х13. Високий відсоток вмісту хрому забезпечує корозійну стійкість.
  40% вмісту вуглероду – відповідає за твердість сталі;
  13% змісту основного легуючого елементу (хрому) – відповідає за стійкість до корозії.
 2. Всі кусачки заточені вручну, тому інструмент готовий до роботи після покупки. Це заощадить не тільки час нейл-стиліста, а й гроші на додаткове обслуговування. Ювелірно точна обробка кромки дозволяє використовувати інструмент довгий час без повторного заточення.
 3. Піскоструменева обробка впливає на корозійну стійкість лінійки Smart. Завдяки цьому вся серія має матове покриття.
 4. Полірування шарнірного з’єднання дає м’який і рівномірний хід розкриття. Нейл-стиліст зможе комфортно працювати кусачками довгий час, не відчуваючи втоми.
 5. Професійний інструмент Smart піддається всім видам дезінфекції й стерилізації, а також зручний в обслуговуванні і заточенні.

Отже, а в чому ж різниця кусачок для шкіри всередині лінійки?

Усередині лінійки кусачки відрізняються: по ручкам, пружині і ріжучої частини (довжина, наявність п’яти, нахил).

 • За ручками. Модель кусачок NS-10 має укорочені ручки, а NS-60 – довші. Довжина ручок впливає на зручність і комфорт нейл-стиліста. Також від зручності ручок залежить навантаження на руку.

 • За пружиною. У кусачки NS-10 дві пластини – вони дозволяють регулювати крок ходу. У кусачки NS-30 є знімна спіральна пружина, призначена для тих, хто звик працювати на такій пружині. Обидва види пружинного механізму довговічні і забезпечують м’який хід, тому вибір даного елемента залежить від індивідуальних уподобань.

 • За ріжучими частинам. Лінійці Smart характерні невеликі розміри робочих частин – від 3 мм до 8 мм. Модель кусачок NS-50 має ріжучу частину з п’ятою. У кусачки NS-11 п’яти немає. П’ятка – це виступ ріжучої частини над площиною ричарів. Вона впливає на глибину захоплення кутикули і шкіри з навколонігтьових валиків. Для тонкої шкіри або при близькому розташуванні судин краще використовувати кусачки без п’яти. Ріжучі частини можуть бути під нахилом (наприклад, в моделі NS-50) і без нахилу (кусачки NS-60). Кут нахилу відповідає за стан руки під час роботи. Даний параметр визначається нейл-стилістом індивідуально.

У лінійці Smart є кусачки для нігтів. Їм характерні більш масивні ручки і міцне шарнірне з’єднання в порівнянні з кусачками для шкіри.

Модель NS-70 підходить для корекції нігтьової пластини будь-якої товщини завдяки міцній конструкції. Модель NS-71 призначена для видалення врослого нігтя за рахунок спеціальної звуженою робочої частини. Такі кусачки також підходять для корекції м’якої нігтьової пластини.

ВИСНОВОК:

Таким чином, кусачки лінійки Smart можна використовувати і для класичного обрізного манікюру, і в якості додаткового помічника при апаратному манікюрі.

Кожен нейл-стиліст зможе підібрати для себе зручну модель для комфортної та якісної роботи.

Smart – це універсальне рішення як для початківця нейл-стиліста, так і досвідченого професіонала.

TOP