Advice
Posted in

Гід по інструменту: ножиці Beauty & Care від Staleks

Продовжуємо нашу рубрику «Гід по інструменту». Щотижня ми розповідаємо про інструмент конкретної лінійки. Під нашим прицілом побували:

  • НОЖИЦІ EXPERT – практичний професійний інструмент
  • НОЖИЦІ EXCLUSIVE – стильний професійний інструмент з гравіюванням
  • НОЖИЦІ CLASSIC – інструмент для домашнього користування, елегантна класика

Ще в нашому асортименті є ножиці лінійки Beauty & Care. Цей інструмент також призначений для манікюру в домашніх умовах – ВІН НЕ ПІДХОДИТЬ для майстрів манікюру. Натомість без таких ножиць не може існувати жоден особистий набір, і зараз ми розкриємо головні переваги такого інструменту.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Оскільки ножиці Beauty & Care призначені для особистого користування, то їх не можна використовувати майстру при великій черзі клієнтів. Ці ножиці не можна агресивно стерилізувати і дезінфікувати, як це звикли робити нейл-стилісти в салоні з професійним інструментом.

ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІ НОЖИЦІ BEAUTY & CARE?

Сучасний дизайн, функціональність, зручність і простота у використанні – головні характеристики інструменту лінійки Beauty & Care. Ножиці відрізняються сучасним дизайном і матовим покриттям.

Об’єднує ножиці Beauty & Care використання нержавіючої сталі, ручна заточка і стильне покриття.

  1. Всі ножиці Beauty & Care виготовлені з нержавіючої сталі, завдяки цьому вони стійкі до корозії і зберігають заточку.
  2. Також додаткову стійкість до корозії забезпечує полірування пастою ГОІ. Паста ГОІ використовується для шліфування й полірування сталевих сплавів – вона надає особливого покриття інструменту.
  3. Ножиці заточені вручну, тому інструмент відразу готовий до використання. Це дозволяє акуратно виконати манікюр в домашніх умовах.

Приємний бонус – упаковку можна використовувати як чохол для зберігання.

У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ НОЖИЦЬ В МЕЖАХ ЛІНІЙКИ BEAUTY & CARE?

В межах лінійки ножиці Beauty & Care відрізняються за призначенням. Є ножиці для кутикули, для нігтів, дитячі та універсальні.

  • Ножиці для кутикули (моделі SВC-10/1 – перше фото та11/1 – друге фото). Це класичні ножиці для обрізання кутикули. Між собою вони відрізняються покриттям ручок. Модель SВC-10/1 має матові ручки. Модель SВC-11/1 – стильне рожеве покриття.

  • Ножиці для нігтів (модель SВC-10/2). Леза ножиць мають невеликий нахил – це дозволяє скорегувати нігті середньої товщини (але не на ногах).

  • Універсальні ножиці (моделі SВC-10/– справа, і SВC-11/3– зліва). Вони підходять як для видалення кутикули, так і для зрізу тонкої нігтьової пластини. Різниця між ними тільки в покритті ручок.

  • Дитячі ножиці (модель SВC-10/4). Їх особливість в тому, що кінці притуплені, що запобігає ризику травмувати дитину.

Лінійка Beauty & Care від STALEKS є пріоритетним вибором сучасної дівчини для якісного манікюру в домашніх умовах.

TOP