Advice
Posted in

Гід по інструменту: ножиці Expert від Staleks Pro

Ми вирішили написати для тебе про інші позиції нашого асортименту в рамках рубрики «Гід по інструменту». І сьогодні саме час поговорити про професійні ножиці для кутикули – до вибору цього інструменту теж надходить багато запитань.

Видалення кутикули – важливий момент в процедурі манікюру як з естетичної, так і з гігієнічної точки зору. Неконтрольоване зростання кутикули призводить до появи задирок і тріщин. Це викликає дискомфорт і додає нігтям неохайний вигляд.

Видалення шкіри навколо нігтьової пластини вимагає обережності і професіоналізму. Допоможуть ідеально впоратися із завданням професійні ножиці для кутикули лінійки Expert від бренду STALEKS PRO. Інструмент виготовлений з високоякісної сталі і здатний задовольнити найсуворіші вимоги нейл-стилістів.

ЩО ОБ’ЄДНУЄ ВСІ НОЖИЦІ EXPERT?

Об’єднує професійні ножиці для кутикули використання нержавіючої сталі, тонкі завужені леза, невеликий люфт і легкість в обслуговуванні.

 1. Для виробництва ножиць використовується високоякісна сталь марки 40х13 з високим вмістом хрому. Унікальний метод гартування забезпечує високу твердість інструменту. Високий відсоток вмісту хрому дає корозійну стійкість. Для додаткового захисту від корозії весь інструмент лінійки полірують пастою ГОІ. Паста ГОІ використовується для шліфування й полірування сталевих сплавів і надає глянсове покриття інструменту.
  40% вмісту вуглецю (відповідає за твердість сталі)
  13% змісту основного легуючого елемента – хрому (відповідає за стійкість до корозії)
 2. Основною перевагою ножиць Expert є тонкі завужені леза, які допомагають якісно видаляти кутикулу і шкіру, що загрубіла навіть в самих важкодоступних місцях. Це досягається завдяки професійному ручному заточенню, виконаної вручну.
 3. У ножицях присутній невеликий люфт, який знижує тертя полотен один одного, завдяки чому ножиці зберігають свої ріжучі властивості.
 4. Ножиці для кутикули Expert піддаються всім видам дезінфекції й стерилізації при дотриманні правил експлуатації.

У ЧОМУ ВІДМІННОСТІ НОЖИЦЬ ВСЕРЕДИНІ ЛІНІЙКИ EXPERT?

Отличаются профессиональные ножницы для кутикулы Expert длиной ручки и рабочего полотна, формой ручки и конструкцией для мастера правши/левши.

 • Розміри. У класичних моделях SE-10 представлено 3 види довжини ручки і робочого полотна: S, M, L. Зі збільшенням довжини ручки пропорційно збільшується довжина робочого полотна. Таким чином, кожен нейл-стиліст зможе підібрати для себе зручні за розміром ножиці.

 • Форма ручки. У лінійці є модель SE-20, вона відрізняється вигином ручки. Така незвичайна конструкція забезпечує комфорт під час роботи, оскільки інструмент зручно лягає в долоню.

 • Конструкція для правші / лівші. Нейл-стилісти з ведучою лівою рукою також можуть вибрати для себе професійний інструмент. У лінійці є ножиці для лівші, які завдяки спеціальній конструкції дозволяють поліпшити огляд лінії різу і забезпечують зручне положення руки під час роботи. У таких ножицях робоче лезо знаходиться зверху, і рез здійснюється зліва направо. Це моделі SE-11, представлені в двох розмірах – S, M.

 • Твізери. У лінійці Expert представлені ще Твізери для кутикули (модель SE-90). Твізер – це мікроножиці, вони легші і маневрені, ніж звичайні ножиці. Завдяки тому, що ручки пружинять і їх можна зручно тримати двома пальцями, рука при роботі менше втомлюється.

Отже, широкий асортимент ножиць лінійки Expert дозволяє нейл-стилісту підібрати для себе найзручніший і високоякісний інструмент в залежності від своїх уподобань.

TOP