Advice
Posted in

Як доглядати за основами для пилок і пододиском Staleks Pro?

З кожним роком все більше нейл-стилістів переходять на інструменти з одноразовим абразивом. До них відносяться пилки для нігтів і подологічні диски – те, без чого неможливий жоден охайний манікюр і педикюр. Як бренд, ми не втомимося говорити про відповідальність перед клієнтом: важливо, щоб весь інструмент був правильно простерилізований і відповідав критеріям безпеки. Пилки та пододиски з одноразовими змінними файлами – це показник вашого професіоналізму і гарантія гігієнічної процедури.

І у багатьох майстрів з’являється питання – як же правильно доглядати за улюбленим інструментом? Як дезінфікувати і стерилізувати основи і пододиски? Чого НЕ потрібно робити, щоб інструмент прослужив якомога довше?

Наші експерти розкажуть про все в цій статті.

ПЛАСТИКОВІ ТА МЕТАЛЕВІ ОСНОВИ ДЛЯ ПИЛОК

Про металеві основи – наш бестселер – ми вже розповідали в нашому блозі. Коротко: це основа з нержавіючої сталі, на яку можна приклеїти абразив будь-якої грітності. Завдяки виїмці абразив можна швидко відклеїти від основи. Металеві основи STALEKS PRO представлені в 4 видах: пряма, пряма вузька, півмісяць і коротка (баф).

Як доглядати за такою основою? Розглянемо поетапно:

 1. Ти закінчила роботу пилочкою. Зніми абразивную стрічку, викинь її і приготуй металеву основу до термічній обробці.
  Етапи обробки: дезінфекція, передстерилізаційне очищення (полоскання і сушка), стерилізація в сухожарові шафі або автоклаві, зберігання.
 2. Дезінфекція – знищення хвороботворних бактерій і вірусів. Для дезінфекції використовуй спеціальні дезрозчини – в ідеалі, якщо в складі знайдеш інгібітор корозії.
 3. Полоскання. Після обробки в дезінфектанті промий інструмент під проточною водою не менше хвилини. Цей етап необхідний, щоб на поверхні інструменту не залишилося засобу – воно може зіпсувати метал.
 4. Сушка. Повністю висуши основи перед стерилізацією (це займе 20-30 хвилин).
 5. Стерилізація – повне знищення всіх без винятку мікроорганізмів. Тонкощі цього процесу можна докладно прочитати тут. У загальному і цілому, стерилізація металевих основ не відрізняється від стерилізації будь-якого іншого б’юті-інструменту зі сталі. На упаковці кожного інструменту є спеціальний QR код, перейшовши за яким, ти потрапиш на сторінку з рекомендаціями щодо стерилізації.
 6. Спакуй інструмент в крафт-пакет та оброби в сухожарі або автоклаві.
 7. Зберігання. Зберігай стерильний інструмент в герметичних пакетах до наступного використання. Рекомендується зберігання в ультрафіолетовій камері.

Не так давно у нас з’явилася альтернатива металевої пилки – акрилові основи. Це точно такі ж основи, але виготовлені з високоміцного пластика. Така пилка легше за вагою, але має свої особливості в догляді.

Акриловим основам ПРОТИПОКАЗАНА стерилізація в сухожарі, оскільки температура їх плавлення – 160 градусів. Акрилова основа піддається дезінфекції спеціальними засобами, а також холодній стерилізації в спеціальному розчині.

Щоб використовувати металеву або акрилову основу, розпакуйте крафт-пакет при клієнті і наклей змінний файл необхідної грітності.

УВАГА! Перед тим, як прикріпити одноразовий файл, не обробляй поверхню основи будь-якими засобами. Склад засобів може вплинути на ступінь фіксації файлів – абразив може триматися не так міцно.

ПОДОЛОГІЧНІ ДИСКИ PODODISC

PODODISC – це металева насадка для фрезера для обробки стопи від натоптишів і мозолів. Цей інструмент виготовлений за запатентованою технологією STALEKS. Унікальна конструкція з отворами («краплями») знижує вагу пододиску, завдяки чому він не розбиває ручку апарату, а також відводить тепло і знижує нагрів стопи під час роботи.

Все подологічні диски піддаються дезінфекції спеціальними засобами, стерилізації в сухожаровій шафі і автоклаві. Процес термічної обробки пододіска не відрізняється від обробки металевих основ. Він розділений на етапи:

 1. Дезінфекція;
 2. Передстерилізаційне очищення (ополіскування і сушка);
 3. Стерилізація в сухожарові шафі або автоклаві;
 4. Упаковка в крафт-пакет і обробка в стерилізаторі;
 5. Зберігання в ультрафіолетовій камері.

Окремо розповімо про те, як використовувати стерильний пододиск:

 1. Вибрати файл необхідної абразивності;
 2. Дістати пододиск з крафт-пакета при клієнті;
 3. Відділити захисний лайнер, тримаючи файл за грані;
 4. Акуратно зафіксувати файл на диску і притиснути пальцем для кращого зчеплення.

Під час клеєння абразиву краще НЕ торкатися пальцем для перевірки клейкості і НІЧИМ НЕ обробляти поверхню пододиску.

TOP