Advice
Posted in

Кусачки з п’ятою і без п’яти – в чому різниця?

Асортимент STALEKS PRO багатий на кусачки. У нас є інструмент з різною довжиною ручок (для долоні будь-якого розміру), з двома видами пружин (пластини і спіраль), з різною довжиною ріжучої частини. У наших лінійках ти легко знайдеш кусачки для нігтів, для шкіри і навіть для врослого нігтя – докладніше про відмінності можна почитати в нашому блозі. Все для того, щоб нейл-стиліст впевнено творив красу!

Сьогодні ми поговоримо про ще одну особливість кусачок для шкіри – наявність або відсутність п’яти. Багато нейл-стилістів педантично підходять до вибору, вважаючи за краще якийсь один варіант. Що таке п’ята і яку роль вона відіграє? Як вибрати найбільш зручний інструмент? Що може запропонувати STALEKS PRO? Про все це – далі.

ЩО ТАКЕ «П’ЯТА» В КУСАЧКАХ?

П’ятка – це виступ ріжучої частини кусачки щодо шарнірного з’єднання. Висота п’яти впливає на глибину захоплення кутикули і шкіри з нігтьових валиків.

Тобто, кусачками  з п’ятою можна захопити більше шкіри, ніж без неї. Кусачки з п’ятою допоможуть зробити акуратний манікюр клієнтам з грубою шкірою. Інструмент без п’яти ідеально підходить для тонкої шкіри з близько розташованими судинами.

Відповідь на питання «які кусачки вибрати – з п’ятою або без?» буде залежати від техніки роботи нейл-стиліста. Новачкам все-таки рекомендують почати з кусачок без п’яти, адже ймовірність «відрізати зайвого» буде нижче. Отже,

Тобі підійдуть кусачки з п’ятою, якщо:

  • Ти нейл-стиліст з великим досвідом роботи;
  • Шкіра твого клієнта груба, судини розташовані не близько
  • Ти використовувала такі кусачки раніше і звикла ними користуватися.

Тобі підійдуть кусачки без п’яти, якщо:

  • Ти початківець нейл-стиліст або поки не практикувала;
  • Кутикула у твого клієнта тонка, судини розташовані близько і є великий ризик завдати травму;
  • Ти шукаєш найбезпечніший інструмент.

ЩО ПРОПОНУЄ БРЕНД STALEKS PRO?

Інструмент без п’яти може стати додатковим помічником при апаратному та комбінованому манікюрі, коли велика частина шкіри прибирається фрезою. Ми орієнтуємося на всі потреби нейл-майстрів, тому в асортименті є кусачки з п’ятою і кусачки без неї.

П’ятка відсутня в моделях кусачок NS-11-7 (лінійка Smart) і NE-72-9 (Expert). Обидва інструменти мають прямі ріжучі кромки під нахилом, плавний і легкий хід, полірування шарнірного з’єднання. Відмінності між ними в ручках (в кусачках Smart вони укорочені, в Expert – видовжені) і в покритті (матовий колір у Smart і глянсове покриття у Expert).

Всі інші кусачки STALEKS PRO мають п’яту – в деяких моделях вона зовсім невелика, в інших  більш помітна. Радимо в виборі орієнтуватися тільки на свої індивідуальні звички, на те, якими кусачками тобі буде комфортніше користуватися.

TOP