News
Posted in

Нові ножиці для нігтів Smart

У нашому світі ножиць грядуть великі зміни! І вони торкнуться як асортименту для домашнього користування (бренд STALEKS), так і професійного інструменту від STALEKS PRO.

Ми вели переговори з провідними нейл-експертами, уважно стежили за новими трендами на ринку і прислухалися до кожної думки, щоб зробити інструмент максимально зручним і привабливим, як для новачка, так і досвідченого профі.

Стеж за нами в Інстаграм, щоб першою дізнатися, які зміни відбудуться в лінійках ножиць. Ну а з найграндіознішими новинками ми будемо знайомити тут, в нашому блозі!

І почнемо з найочікуванішої і цікавої позиції – ножиці для нігтів. Такою новинкою поповнилася лінійка Smart. Детальніше про неї можна почитати в нашій статті. Якщо коротко: Smart – інструмент для тих, хто не боїться експериментувати з техніками, постійно навчається. Лінійка раніше складалася з кусачок для нігтів, кусачок для шкіри, лопатки і ножиць для кутикули. Це базовий набір для будь-якого нейл-стиліста: як для молодого майстра-початківця, так і профі з великим досвідом роботи.

ОСОБЛИВОСТІ НОВИХ НОЖИЦЬ ДЛЯ НІГТІВ SMART

Тепер до інструментів Smart приєдналися ножиці для нігтів. За словами технологів STALEKS, це перша і єдина модель для обрізання нігтів в професійній лінійці.

Ключові особливості нових ножиць:

  • Потовщені полотна (ножиці підходять для тонких нігтів і пластин середньої товщини);
  • Невеликий вигин лез – робить лінію різу, яка повторює форму нігтя;
  • Класичний розмір кілець (ножицями зручніше працювати протягом довгого часу);
  • Додатковий захист інструменту від корозії – ножиці витримують всі види дезінфекції та стерилізації.

Такі ножиці знадобляться нейл-стилістам, які звикли обрізати нігтьову пластину саме таким інструментом. Але, зазначимо, що для товстих або розшарованих нігтів краще віддати перевагу кусачки.

TOP