News
Posted in

Новинка: одноразові файли-чохли papmAm

Ти чекала, і ми готові дивувати! 1 вересня ми запустили на ринок нашу новинку, гордість і унікальне рішення для нейл-стилістів – змінні абразивні файли PapMam. Унікальні вони тим, що тепер для гігієнічної пилочки не доведеться приклеювати одноразовий абразив. Досить його надіти як чохол!

Новинку вже оцінили експерти нейл-індустрії і перші покупниці. Настав час розкрити карти і розповісти все про нову позицію, якій немає аналогів в світі.

ЩО ТАКЕ PAPMAM?

PapMam – це змінні файл-чохли на пряму пилку. Вони надягаються на основу як чохол, повністю закриваючи її з обох сторін і торців. Такий принцип кріплення дасть нейл-стилісту ще більше впевненості в своїх рухах і захистить клієнта від випадкових порізів. Основа завжди буде чистою, без залишків клею після зняття змінного файлу.

Змінні файл-чохли PapMam від STALEKS PRO – це інноваційне рішення в світі одноразового інструменту для манікюру і педикюру. Такої другої пилки більше немає в світі!

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Ми вже розповідали про те, як важливо професійному майстру користуватися одноразовим інструментом.

Багаторазові пилки вже давно з салонів перекочували в індивідуальний манікюрний набір, і там їм саме місце. Основа безпечної процедури – дотримання всіх правил гігієни, і пилок це стосується в першу чергу.

З одноразовими абразивами не потрібно витрачати багато грошей на заміну інструменту. Досить купити пряму металеву або акрилову основу (на твій розсуд) і надіти на неї чохол PapMam.

Твій інструмент готовий до нового клієнта!

ЯКІ ПЕРЕВАГИ PAPMAM?

  1. Одягати чохол легко, швидко і зручно (немає ризику нерівно приклеїти).
  2. Безпечніше працювати – пилка НЕ поріже клієнта торцем. Під час роботи файл дуже щільно тримається на основі і не ковзає.
  3. Немає клейової основи. Чохол PapMam легко знімається, і клей не залишається на основі.
  4. Три варіанти грітності: 100, 180, 240.
  5. Високоякісний наждак з карбіду кремнію.
  6. Екологічно чиста крафтового основа чохла.
  7. Виріб винайдено і запатентовано компанією STALEKS.

В упаковці 50 файлів PapMam. Вибирай відповідну грітність і спробуй новинку в роботі!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Staleks PRO Official (@staleks_official)

TOP