News
Posted in

З яких матеріалів виготовлені пододиски Staleks Pro ?

В асортименті бренду STALEKS PRO пододиски з’явилися восени 2019. За рік змінилося багато, і, в тому числі, лінійка пододисків поповнилася новими позиціями.

Спершу у нас був інструмент зі сталі: класичні пододиски різного діаметру для конкретного завдання. Потім в пододисках з’явилися отвори – вони були схожі на краплі, тому й отримали таку назву. Практично одночасно асортимент поповнився пододисками з пластика і сталевими пододисками-парасольками. І ось зовсім скоро очікується презентація новинки – пододиск з подовженою ніжкою для апаратів з пилососом.

У цій статті ми вирішили описати кожен вид пододисків в залежності від матеріалу. Це допоможе тобі вибрати підходящий інструмент для твоєї ідеальної роботи.

СТАЛЕВІ ПОДОДИСКИ З КРАПЛЯМИ

Гладких сталевих пододисків без отворів вже немає в нашому асортименті – їм на зміну прийшов інструмент з «краплями». Як бренд, ми багато спілкувалися з лідерами б’юті-індустрії і нейл-стилістами, проводили дослідження, збирали фокус-групу. Це допомогло нам визначитися, яким повинен бути ідеальний пододиск – такий, що не перегрівається, та не розбиває ручку апарату, легко стерилізується і дезінфікується.

Перед тобою – результат наших старань. Металевий пододиск виготовлений з нержавіючої медичної сталі, стійкої до корозії.

Сталевий пододиск з краплями доступний в чотирьох розмірах:

  • XS (діаметр – 10 мм)
  • S (діаметр – 15 мм)
  • M (діаметр – 20 мм)
  • L (діаметр – 25 мм)

Ніжка має стандартну висоту (26,52 мм) і товщину (діаметр – 2,2 мм). Тому пододиски підходять для більшості фрезерних апаратів.

СТАЛЕВІ ПОДОДИСКИ-ПАРАСОЛЬКИ

Форма «парасольки» – унікальний винахід STALEKS PRO. Це поліпшило доступ до ділянок стопи, збільшило видимість «сліпих зон» куди не добирається класичний плоский пододиск навіть самого крихітного діаметра.

Пододиск-парасолька легший за вагою в порівнянні зі звичайним диском. Інструмент також виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, піддається всім видам дезінфекції й стерилізації в сухожаровій шафі.

«Парасолька» забезпечує більш якісну обробку бічних валиків і округлих частин стопи та збільшує швидкість виконання педикюру. За що так сподобався нейл-стилістам!

СТАЛЕВІ ПОДОДИСКИ З ПОДОВЖЕНОЮ НІЖКОЮ

У жовтні 2020 року ми чекаємо презентацію новинки – пододиску з подовженою ніжкою. Така зміна конструкції дозволяє використовувати інструмент в апаратах з пилососом.

Тепер можна купити пододіск з ніжкою 37 мм. Вже знайомі тобі отвори у вигляді крапель зменшують вагу інструменту і знижують нагрівання стопи під час роботи пододиском.

Використання високоякісної медичної сталі дозволяє стерилізувати і дезінфікувати пододиск без ризику корозії.

ПЛАСТИКОВІ ПОДОДИСКИ

Цей інструмент викликав справжній фурор. Поки хтось запитує, навіщо бренду пластиковий інструмент, якщо є сталевий, інші нейл-стилісти не бояться пробувати новинку в роботі і ділитися своїми позитивними відгуками.

Як бренд, ми прагнемо зробити інструмент доступним для кожного майстра. Пододиск з пластика дешевше за ціною, при цьому відповідає всім критеріям безпеки і гігієнічності. Він стійкий до дії вологи, бактерій і мікроорганізмів, та не піддається корозії.

Єдина умова – через особливості матеріалу такий пододиск піддається ТІЛЬКИ ХОЛОДНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЇ в спеціальному розчині.

Про те, як правильно стерилізувати пластиковий пододиск, ми неодноразово писали в нашому Інстаграм.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Staleks PRO Official (@staleks_official)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Staleks PRO Official (@staleks_official)

TOP